HYDRAULIK WARSZAWA

POGOTOWIE HYDRAULICZNE W WARSZAWIE - 24h/7

Usuwanie hydraulicznych awarii kanalizacyjnych i wodociągowych.

Nasza ekipa hydraulików w Warszawie jest dostępna 24h/dobę. Udrażniamy zatkane rury kanalizacyjne, odpływy z toalet i innych urządzeń sanitarnych.

W okresie zimowym rozmrażamy zamarznięte rury i instalacje wodociągowe, przetykamy umywalki, wanny, brodziki i udrażniamy odpływy w łazienakach, kuchniach
i wszelkich pomieszczeniach gospodarczych wyposażonych w instalacje hydrauliczne i wodociągowe. Nieszczelności instalacji gazowej, awarie piecyków gazowych pieców dwufuncyjnych oraz grzewczych pieców centralnego ogrzewania. Usprawniamy instalacje ciepłej i zimnej wody, podłączenia pralek, zmywarek, filtrów wody i innych urządzeń AGD. Lutowanie, spawanie i klejenie instalacji - nie zaskoczy nas usterka gazowa, hydrauliczna czy kanalizacyjna, doszczelnimy każdą rurę!

hydraulik warszawa

Zatkany odpływ umywalki lub wanny, powoli spływająca woda lub dziwne dźwięki wydobywające się z rur mogą być objawami zatkanych rur, niedrożnych odpływów lub innego problemu hydraulicznego w kanalizacji. Na przyszłość, jeśli chcesz uniknąć większych kosztów w naprawach lepiej wezwij pogotowie hydrauliczne w Warszawie, udrożnimy Twoją kanalizację i naprawimy instalacje.

Co jest najczęstsza przyczyną zatkanej kanalizacji?

Z doświadczenia można powiedzieć, że wszystko to co jest nierozpuszczalne i zbyt duże aby łatwo spłynęło w rurach kanalizacyjnych. Zdarzają się torby foliowe, artykuły higieniczne które nie są przeznaczone do wrzucania w muszle sedesową, plastikowe elementy opakowań itp. Wszystkie te przedmioty w bardzo łatwy sposób zatykają współczesne instalacje kanalizacyjne i rury pionów i poziomów odpływowych.

W zewnętrznej, kanalizacyjnej instalacji odpływowej, często pojawiają się przerosty korzeni drzew, a także zbrylone osady, tłuszcze i zanieczyszczenia. W ten sposób zapchana instalacja z reguły jest efektem samodzielnego udrażniania kanalizacji za pomocą tzw. „kreta” lub innych środków doraźnych do udrażniania systemu kanalizacji. Tego typu małe i większe zatory w rurach lub syfonach muszą być usunięte, ponieważ powodują coraz większe zatory kanalizacyjne. Naprawa hydrauliczna takich zaniedbanych kanalizacji może być sporo droższa.

Jak sobie radzić z niedrożną kanalizacją i zapchaną instalacją odpływową?

W większości przypadków hydraulicy odtykają instalacje ręcznymi spiralami hydraulicznymi co daje doraźne rozwiązanie problemu. Nasze pogotowie hydrauliczne posiada profesjonalne przepycharki hydrauliczne z końcówkami wymiennymi do wszelkiego rodzajów rur i instalacji (żeliwne, plastikowe). Fachowa inspekcja instalacji  wodnych i kanalizacyjnych, pozwala na skuteczne usuwanie osadów z kanalizacji i prawidłową eksploatację hydrauliczną całej sieci na długie lata.

Hydraulik Warszawa – instalacje bez problemów!

Pogotowie hydrauliczne 24h w Warszawie jest serwisem całodobowym, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Oferujemy pełen zakres usług hydraulicznych w Warszawie, każdej z dzielnic Warszawy i najbliższych okolicach stolicy. Dynamiczne działania naszej firmy hydraulicznej zostały docenione przez rzeszę stałych klientów, których nie raz wybawialiśmy z opałów awarii hydraulicznych.

hydraulik w warszawieIstnieją dwie, podstawowe metody udrożniania kanalizacji i przepychania rur odpływowych.

  1. Mechaniczne, sprężynami ręcznymi - dość mało efektywne i uciążliwe. Specjalnymi maszynami z rozwijaną sprężyną i końcówką czyszczącą (ok 400 obr./min). Efekt gwarantowany i gwarancja prawidłowego oczyszczenia pionów i poziomów kanalizacyjnych.
  2. Ciśnieniowe. Specjana myjka z obrotową koncówką czyszczacą, pod bardzo wysokim ciśnieniem, wypłukuje osady i zatory w kanalizacji.

Pogotowie hydrauliczne 24h Warszawa - tel. 510-308-407