POGOTOWIE HYDRAULICZNE WARSZAWA - 24h/7

Kompleksowy montaż instalacji

Całodobowe POGOTOWIE HYDRAULICZNE w Warszawie

Awarie hydrauliczne i naprawy w Warszawie
Jeśli Twoje instalacje hydrauliczne, wodne, gazowe czy kanalizacyjne wymagają naprawy, nawet
gdy masz drobny przeciek w instalacji lub inny problem, chcesz podłączyć pralkę, zmywarkę albo potrzebujesz wymienić armaturę w instalacji – zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Przepychanie rur ciśnieniowo

Udrożnianie kanalizacji mechaniczne

Rozmrażanie rur i instalacji

Wymiana armatury i biały montaż

Podłączenia pralek i zmywarek

Montaż kaloryferów i odpowietrzanie

Instalacje grzewcze CO / kominki

Kotłownie i instalacje solarne

Remonty instalacji hydraulicznych

Nasza ekipa hydraulików w Warszawie jest dostępna 24h/dobę. Udrażniamy zatkane rury kanalizacyjne, odpływy z toalet i innych urządzeń sanitarnych.

POGOTOWIE HYDRAULICZNE WARSZAWA

Co jest najczęstsza przyczyną zatkanej kanalizacji?

Z doświadczenia można powiedzieć, że wszystko to co jest nierozpuszczalne i zbyt duże aby łatwo spłynęło w rurach kanalizacyjnych. Zdarzają się torby foliowe, artykuły higieniczne które nie są przeznaczone do wrzucania w muszle sedesową, plastikowe elementy opakowań itp. Wszystkie te przedmioty w bardzo łatwy sposób zatykają współczesne instalacje kanalizacyjne i rury pionów i poziomów odpływowych.

W zewnętrznej, kanalizacyjnej instalacji odpływowej, często pojawiają się przerosty korzeni drzew, a także zbrylone osady, tłuszcze i zanieczyszczenia. W ten sposób zapchana instalacja z reguły jest efektem samodzielnego udrażniania kanalizacji za pomocą tzw. „kreta” lub innych środków doraźnych do udrażniania systemu kanalizacji. Tego typu małe i większe zatory w rurach lub syfonach muszą być usunięte, ponieważ powodują coraz większe zatory kanalizacyjne. Naprawa hydrauliczna takich zaniedbanych kanalizacji może być sporo droższa.

Warto zapamiętać

W okresie zimowym rozmrażamy zamarznięte rury i instalacje wodociągowe, przetykamy umywalki, wanny, brodziki i udrażniamy odpływy w łazienkach, kuchniach
i wszelkich pomieszczeniach gospodarczych wyposażonych w instalacje hydrauliczne i wodociągowe. Nieszczelności instalacji gazowej, awarie piecyków gazowych pieców dwufunkcyjnych oraz grzewczych pieców centralnego ogrzewania. Usprawniamy instalacje ciepłej i zimnej wody, podłączenia pralek, zmywarek, filtrów wody i innych urządzeń AGD. Lutowanie, spawanie i klejenie instalacji – nie zaskoczy nas usterka gazowa, hydrauliczna czy kanalizacyjna, doszczelnimy każdą rurę!

Zatkany odpływ umywalki lub wanny, powoli spływająca woda lub dziwne dźwięki wydobywające się z rur mogą być objawami zatkanych rur, niedrożnych odpływów lub innego problemu hydraulicznego w kanalizacji. Na przyszłość, jeśli chcesz uniknąć większych kosztów w naprawach lepiej wezwij pogotowie hydrauliczne w Warszawie, udrożnimy Twoją kanalizację i naprawimy instalacje.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą hydrauliczną. W swoim zespole mamy wyłącznie wykwalifikowanych hydraulików.

Warto wiedzieć

(

Istnieją dwie, podstawowe metody udrożniania kanalizacji i przepychania rur odpływowych.

'
  1. Mechaniczne, sprężynami ręcznymi – dość mało efektywne i uciążliwe. Specjalnymi maszynami z rozwijaną sprężyną i końcówką czyszczącą (ok 400 obr./min). Efekt gwarantowany i gwarancja prawidłowego oczyszczenia pionów i poziomów kanalizacyjnych

 

(

2. Ciśnieniowe. Specjalna myjka z obrotową końcówką czyszczącą, pod bardzo wysokim ciśnieniem, wypłukuje osady i zatory w kanalizacji.